Heslo pro chráněné stránky

Zobrazení obsahu některých stránek je podmíněno zadáním hesla (např. fotogalerie). Pokud heslo neznáte, nebo si na něj nemůžete vzpomenout, můžete nás pro jeho získání kontaktovat prostřednictvím emailu na adresu: KMouckova@atlas.cz

Kdo je Online:

Users:

Translator

    Translate to:

Praha

5.6.2023

Návod

Není to tak složité, jak se může zprvu zdát.

Každý, kdo přijde na tento web, se může zapojit do diskuze. Pouze musíte vyplnit uživatelské jméno a svůj mail. Na ten posléze přijde Vaše heslo, které budete používat pro přihlašování. Pokud při prvním přihlášení zatrhnete možnost “Zapamatovat”, nebudete již v budoucnu muset tyto údaje vyplňovat. Web si Vás prostě bude pamatovat. Během registrace si vyplňte Uživatelské jméno a heslo, potom budete automaticky přesměrováni na svůj uživatelský profil. Tam můžete zadat cokoli, včetně svojí fotky. Při opětovné návštěvě stránek se můžete přihlásit v pravém sloupci. Poté nebudete přesměrováni nikam. Jenom se Vám po přihlášení zobrazí “Vítejte …” a naskočí Vám další možnosti vedle obrázku, kde můžete mít svoji podobiznu.

  • “Nástěnka” – na té se zobrazuje kolik jste publikovali příspěvků a můžete odtud zadat i rychlý příspěvek.
  • “Váš uživatelský profil” – zde můžete zadat veškeré informace o sobě včetně svojí fotky, a popřípadě si změnit svoje heslo. Při dalším  přihlášení se potom vedle nabídek a Vašeho jméno zobrazí i Vaše podobizna.
  • “Přidat příspěvek” – tato nabídka slouží k zadávání příspěvků a Vašich komentářů. Příspěvky a Komentáře se potom zobrazí v rubrikách, které si můžete vybrat napravo dole.
  • “Odhlásit se” – odhlásit se Vás jak jinak než odhlásí.

 

Přejeme hezkou zábavu.